Budynek szkolny
17 maj 2013

Jest nowo wybudowany, według najnowszych technologii i spełniający wszystkie wymagania określone dla szkoły. Pozytywnie przeszedł kontrolę oraz odbiór Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Szkoła zajmuje cały budynek o łacznej powierzchni 1400 m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji. Uczniowie uczą sięw szkole spędzają czas w przestronnych, jasnych i kolorowych salach, urządzonych w przyjazny sposób dla dzieci. Przed budynkuiem znajduje się parking, aby rodzice mogli bezpiecznie i swobodnie podwieźć dziecko do szkoły. Z tyłu budynku jest plac zabaw, na którym dzieci spędzają wolny czas na powietrzu.

ul. Kwiecista 25 w Krakowie

parter:

Na tym poziomie znajdują sie klasy lekcyjne. Są one przestronne i bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym, na podłogach jest drewniany parkiet. Na kolorowych ścianach znajdują się inspirujące i ciekawe prace dzieci. W każdej sali lekcyjnej jest dywan, który pozwala dzieciom na dobranie wygodnej pozycji, nawet w czasie lekcji. Sale wyposażone są w nowiutkie, atestowane meble, dobrane do wieku dzieci, w jasnych, naturalnych kolorach. Dzieci podczas lekcji uczą się przy stolikach 1-osobowych, które w zależności od tematu zajęć mogą połączyć w stoliki 4-o lub 6-o osobowe, by ułatwić pracę w grupach. Mogą też zostać ustawione w literę U, czy jeden, wielki stół do pracy zbiorowej.
Na tym piętrze znajdują się także świetlice dla wszystkich klas, sekretariat szkolny, pokój nauczycielski, a także oddzielne toalety dla chłopców i dziewczynek.

I piętro:

Na piętrze znajdują się kolejne klasy lekcyjne starszych klas szkoły podstawowej wraz toaletami, pokoje administracyjne, gabinet dyrektora, biblioteka szkolna, IT room oraz klasy gimnazjalne.

przyziemie:

To miejsce zajmują: szatnie dla uczniów, dwie sale gimnastyczne, sala baletowo-taneczna oraz teatr szkolny i stołówka.

{gallery}Budynek_wnetrze{/gallery}

http://credit-n.ru/microzaymi-blog-single.html