Dzień Otwarty w Brzesku – 18 marca 17:00
12 marzec 2015

W dniu 18 marca 2015 zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 5-7 lat na Dzień Otwarty w Brzesku. Spotkanie zacznie się o godzinie 17:00 w przyszłej siedzibie szkoły czyli na ul. Browarnej (Katolickie Gimnazjum i Liceum Oglólnokształcące w Brzesku)
W programie prezentacja metodyki nauczania IBO, zajęcia projektowe dla dzieci oraz poczęstunek.

W tym dniu rodzice zapoznają się z:

• metodyką nauczania dwujęzycznego w filozofii IBO (International Baccalaureate Organization)
  • organizacją szkoły Open Future International School
  • ofertą szkoły
  • kadrą pedagogiczną
  • planami rozwoju szkoły

W tym czasie dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach projektowych przygotowanych przez kadrę pedagogiczną szkoły Open Future:)

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy dzienotwarty@openfuture.edu.pl z dopiskiem „Brzesko” oraz informacjami:

• nazwisko osoby zgłaszającej
  • ilość osób dorosłych i dzieci oraz wiek dzieci

Pomoże nam to dobrze zaplanować zajęcia i przygotować odpowiednią ilość krzeseł oraz poczęstunku dla Państwa.

serdecznie zapraszamy i Do zobaczenia!