Dzień otwarty w Open Future
10 czerwiec 2013

Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi, znajomymi i rodzinami
23.06.2013 w niedzielę od godziny 15:00 do 18:00

w budynku szkoły przy ul. Kwiecistej 25 w Krakowie na Ruczaju

W programie prezentacja szkoły, metodyki nauczania IB, zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne oraz jogi dla dzieci, a także smaczny poczęstunek:)

program, czyli z czym będzie można się zapoznać?

W czasie dni otwartych będzie można obejrzeć budynek szkolny oraz standard wyposażenia sal lekcyjnych.

Dzieci już od 15:30 spotkają osoby, które będą prowadzić zajęcia dodatkowe w czasie roku szkolnego. Będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach muzycznych, tanecznych, plastycznych oraz jogi – do wyboru. Na pewno nie będą się nudzić, zatem my – dorośli – będziemy mieli czas, aby spokojnie porozmawiać. Dzieci będą cały czas pod opieką kompetentnych osób, zapewniających im bezpieczeństwo.

W tym czasie zaprosimy rodziców na spotkanie, podczas którego będą mogli zapoznać się z:

• paniami nauczycielkami, które zaopiekują się dziećmi w klasach od 0 do 2
  • ofertą szkoły, w tym zajęć dodatkowych
  • metodyką nauczania dwujęzycznego w filozofii IB
  • planami rozwoju szkoły, w tym uruchomienia gimnazjum i liceum w latach 2015 i 2016

W tym dniu będą Państwo mieli również okazję skosztować potraw przygotowanych przez Catering Palce Lizać, który będzie dostarczał ciepłe drugie danie w ciągu roku szkolnego.

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy dzienotwarty@openfuture.edu.pl z informacjami:

• nazwisko osoby zgłaszającej
  • ilość osób dorosłych i dzieci

Pomoże nam to dobrze zaplanować zajęcia i przygotować odpowiednią ilość krzeseł oraz poczęstunku dla Państwa.

Do zobaczenia 🙂