Ewelina Pach
25 sie 2015

Ewelina jest polskojęzycznym nauczycielem programowym

 

Sama o sobie

Jestem absolwentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dodatkowo ukończyłam kierunek dziennikarski ze specjalnością Komunikacji, który uzupełniłam studiami z zakresu Socjologii.

Komunikowanie międzyludzkie jest jednym z przedmiotów moich zainteresowań. Pracując metodą NVC (Nonviolent Communication), jako jej zwolenniczka, wiem, że komunikacja oparta na wzajemnym dialogu i empatii ma wielką moc. Dlatego staram się zaszczepiać i użytkować Język Żyrafy na wszystkich płaszczyznach życia codziennego.

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas studiów i wcześniejszej pracy w przedszkolu chcę rozwijać m.in. studiami podyplomowymi (Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej), a także uczestnicząc w szkoleniach czy czytając literaturę fachową. Jednak przede wszystkim chcę czerpać i wynosić jak najwięcej z codziennej pracy z dziećmi.

Świat dzieci jest fascynujący, a ich nieprzewidywalność i plastyczność jest dla mnie zagadką, która co dzień motywuje mnie do działania, zagłębiania się i poznawania dziecięcych osobowości. Dołączenie do zespołu Open Future z pewnością da mi możliwość poszerzenia horyzontów, styczności z innymi kulturami i przygotowania dzieci odważnych w swych działaniach.

http://credit-n.ru/offers-zaim/webbankir-online-zaim-na-kartu.html