Międzynarodowa konferencja w Lleida w Hiszpanii
24 październik 2014

W ubiegłym tygodniu w Hiszpanii odbyła się międzynarodowa konferencja pt: „Becoming a teacher. Professional challenges and choices” zorganizowana przez Universitat de Lleida. W konferencji wzięli udział nauczyciele szkolni oraz akademiccy z całego świata. Miło nam poinformować, że Open Future International School również zostało zaproszone na tą konferencję. Reprezentowała nas Małgorzata Arczewska, koordynator Primary Years Programme.

Podczas panelu dyskusyjnego, który odbył się po konferencji ogromnym zainteresowaniem cieszyła się metoda projektów stosowana w naszej szkole ze szczególnym uwzględnieniem integracji języka angielskiego oraz stosowanych metod. Konferencji towarzyszyły liczne spotkania dzięki, którym uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami, wiedzą, opiniami oraz nawiązać ciekawe kontakty. Jedno ze spotkań zaowocowało podpisaniem umowy o współpracy Open Future International School z Universitat de Lleida.

{gallery}2014_konferencja_Lleida{/gallery}