Przedszkole Ruczaj, Kraków
8 sie 2013

Zapraszamy wszystkie maluchy do przedszkola Open Future! Zapewniamy wspaniałą atmosferę w kameralnej grupie. W tym roku ruszamy w nowym budynku przy Szkole Podstawowej Open Future na Ruczaju w Krakowie. Sprawdź, gdzie się mieścimy!

Dwujęzyczna, międzynarodowa edukacja

W przedszkolu zajęcia prowadzone będą metodą projektową zgodnie z zasadami programu Primary Years Programme opracowanym przez największą, światową organizację edukacyjną – International Baccalaureate Oragnization. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko od najmodszych lat będzie uczyć się tak, jak dzieci w najlepszych przedszkolach na świecie. Dowiedz się więcej o edukacji w systemie IB w Przeszkolu Open Future na Ruczaju!

Kameralna, międzynaRodowa grupa

W grupie, jaką w tym roku uruchomimy w przedszkolu, będą dzieci zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Jak się będą między sobą porozumiewać? Dzieci zawsze znajdą wspólny język w zabawie :), a ponieważ język angielski będzie równorzędnym językiem używanym przez nauczycieli i dzieci, bardzo szybko nabędą podstawowych umiejętności komunikacyjnych w tym języku. Tak właśnie dzieci uczą się w innych przedszkolach dwujęzycznych – przez cały dzień mają kontakt z językiem. Dzięki temu Twoje dziecko idąc do szkoły będzie umiało porozumiewać się po angielsku, a poziom rozumienia języka będzie bardzo wysoki.

Wyżywienie

Dzieci będą miały przez cały dzień zapewnione zbilansowane posiłki tak, aby co 3-4 godziny zjadły pożywny posiłek, bo dla małych brzuszków to ważne. Posiłki będą przygotowywane ze świeżych produktów, bez dodatku szkodliwych substancji. Dzięki temu wiesz, że Twoje dziecko będzie zdrowo rosło i będzie miało siłę i ochotę odkrywać świat. Dowiedz się więcej o wyżywieniu w przedszkolu!

Dobra oferta

Zapoznaj się z ofertą przedszkola, a przekonasz się, że za rozsądną cenę powierzysz swoje dziecko świetnej kadrze, która z oddaniem zajmie się jego rozwojem w czasie, kiedy Ty nie możesz poświęcić mu swojego czasu. Z każdym dniem będziesz obserwować, jak staje się mądrzejsze, odpowiedzialne i poznaje siebie i otoczenie. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc zachęcamy do kontaktu z nami i odwiedzin Przedszkola Open Future na Ruczaju. W formularzu rekrutacji znajdziesz aktualną liczbę wolnych miejsc.

http://credit-n.ru/offers-zaim/ekapusta-besplatniy-zaim.html