Stażysta / praktykant w szkole lub przedszkolu

Jeżeli…

• studiujesz obecnie na kierunku pedagogicznym, psychologicznym lub filologii angielskiej
  • wiążesz w dłuższym okresie swoją karierę z pracą w szkole
  • dobrze mówisz po angielsku
  • chcesz poznać planowanie i pracę w nowoczesnym, międzynarodowym programie edukacyjnym Primary Years Programme
  • chcesz poczuć atmosferę międzynarodowej szkoły, w której pracują, uczą i spotykają się ludzie z różnych zakątków świata

… to dobrze się składa, ponieważ chętnie przyjmiemy Cię na staż w szkole lub przedszkolu Open Future. Zależy nam na tym, aby naszym stażystami były osoby, które rzeczywiście chcą poznać, a następnie kontynuować pracę wspólnie z nami nad rozwojem wspaniałych, otwartych, mądrych i odpowiedzialnych dorosłych, którymi za kilkanaście lat mają stać się uczniowie naszej szkoły.

Osoby, które zakończą bezpłatny staż/praktykę z bardzo dobrym wynikiem i opinią mogą ubiegać się o zatrudnienie w Open Future.

Miejsce stażu: KRAKÓW, u. Kwiecista 25

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: info@openfuture.edu.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)